Wyróżnienie dealera VW Berdychowski

MATERIAŁ PARTNERA

VW_Berdychowski_400_150(1)

W ostatnich miesiącach Volkswagen Group Polska przeprowadził wśród wszystkich Dealerów konkurs, który miał na celu sprawdzenie poziomu wiedzy wśród sprzedawców na temat samochodów elektrycznych. Łącznie udział w nim wzięło ok. 500 doradców handlowych marki VW z całej Polski, z czego wyłoniono 30 najlepszych i zaproszono do siedziby, aby jeszcze bardziej szczegółowo zweryfikować, jak profesjonalnie i błyskotliwie są w stanie przekazać klientom informacje, które posiadają na temat tak zwanych „Elektryków”

W następnym etapie wyłoniono oraz nagrodzono 12 zwycięzców owego konkursu, którzy zdobyli tytuł AMBASADORA ELEKTROMOBILNOŚCI.

Pragniemy podzielić się z Państwem świetną informacją o tym, że wśród nich znaleźli się nasi wieloletni pracownicy. Rafał Zamiara zajął 5 miejsce, natomiast Dawid Gawłowski osiągnął pozycję nr 6. Można powiedzieć, że dla nas te sukcesy liczą się podwójnie, ponieważ nasi sprzedawcy rywalizowali z reprezentantami o wiele większych salonów.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych Sprzedawców i serdecznie im gratulujemy takiego osiągnięcia. Oczywiście jednocześnie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom biorącym udział w tej rywalizacji.

Natomiast wszystkich Państwa, którzy są głodni informacji na temat aut elektrycznych, serdecznie zapraszamy do naszego salonu i skorzystania z kompetencji Dawida i Rafała.

przedstawiciele salonu Berdychowski

Chcąc umówić się na jazdę testową lub porozmawiać o elektrykach, zapraszamy do salonu:

Pon. – pt. 8.00 – 18.00
Sobota 8.00 – 16.00

️Tel. 61 827 31 00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *