Lato z Klubem Sportowym Avia Kamionki

Pomimo urlopów i wakacji nie zwalnia klub Avia Kamionki. Na przełomie czerwca i lipca w Łężeczkach odbył się coroczny obóz piłkarski, w którym udział wzięło ponad sześćdziesięciu chłopców z Akademii AVIA Kamionki.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Lipiec to również czas półkolonii, cieszą się one każdego roku bardzo dużym zainteresowaniem. W dwóch organizowanych przez nich terminach udział wzięło ponad dziewięćdziesiąt dzieci, które pod okiem wykwalifikowanej kadry spędzały czas „na sportowo” z mnóstwem dodatkowych zabaw i atrakcji.

Już teraz w klubie przygotowują się do nowego sezonu i zapowiada się on bardzo ekscytująco. Akademia Piłkarska rośnie w siłę, a młodych adeptów piłkarstwa wciąż przybywa. W tej chwili w klubie szkoli się ponad 330  piłkarzy i piłkarek.

Sezon 2023/2024 zawodnicy rozpoczęli treningami w poniedziałek 31 lipca.

Avia zaprasza wszystkich chętnych, po wcześniejszej rejestracji na stronie AVIA Kamionki w zakładce „Zapisy do Akademii”.

Nowy sezon to również nowe wyzwanie dla drugiego zespołu seniorów, który został zgłoszony do rozgrywek WZPN w B-klasie, składa się on z wychowanków z roczników 2005, 2006 i 2007.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *