Wyprzedaż garażowa na otwarcie targowiska

Mimo, że targowisko w Kórniku funkcjonuje już od dobrych kilku tygodni, to jego oficjalne otwarcie nastąpi dopiero w niedzielę 13 sierpnia.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Aktualnie, zgodnie z tradycją targowisko funkcjonuje w dwa dni w tygodniu. Jest to czwartek i sobota. W planach jest dołożenie również niektórych niedziel. Tak jak będzie miało to miejsce w połowie przyszłego miesiąca.

Chcąc zachęcić mieszkańców do liczniejszego odwiedzania targowiska zorganizowano „wietrzenie szaf” w stylu wyprzedaży garażowej. Każdy chętny mieszkaniec może przyjść, wystawić swoje skarby i znaleźć na niego chętnych.

W ramach umilenia czasu, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Skrzynkach i Błażejewie zadbają o pyszne śniadanie dla wszystkich.

Akcja stoi w opozycji do coraz liczniej pojawiających się głosów od samych sprzedających na targu. Ich zdaniem przebudowa okazała się pod pewnymi względami klapą. Zastosowane rozwiązania nie są praktyczne – jak choćby zły kąt nachylenia dachów, które nie osłaniają od słońca ani od deszczu. Sam festyn, bo chyba tak możemy to nazwać będzie dobrą okazją do porozmawiania z władzami gminy również na ten temat.

13 sierpnia
godzina 9:00 – 13:00
Targowisko Miejskie w Kórniku na ul. Wojska Polskiego.

Szczegółowe informacje odnośnie wyprzedaży garażowej pod nr tel. 515 229 684

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *