Konkurs kulinarny podczas jarmarku świątecznego! – Śledź dla Zamoyskiej

Wielkimi krokami zbliża się jarmark świąteczny w Kórniku. Urząd Miasta i Gminy w Kórniku zaprasza na konkurs kulinarny ,,Śledź dla Zamoyskiej”.

VW_Berdychowski_400_150(1)

By wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić formularz oraz przygotować przepis na śledzia. Następnie dokumenty trzeba przesłać do 1 grudnia drogą elektroniczną (adres e-mail: bip@kornik.pl, w tytule wiadomości: Konkurs pn. „Śledź dla Zamoyskiej”), osobiście przynieść do urzędu lub przesłać pocztą tradycyjną ( na kopercie: „Śledź dla Zamoyskiej”). Uczestnik biorący udział w konkursie może zgłosić tylko jedno danie.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy kucharz – amator mieszkający w Mieście i Gminie Kórnik. Potrawa konkursowa musi być silnie związana ze Świętami Bożego Narodzenia, a głównym składnikiem powinien być śledź. Powinna również być wytwarzana w małej skali oraz domowymi sposobami. Szczegóły dot. konkursu dostępne są w regulaminie, który można znaleźć na stronie oficjalnej Urzędu Miasta i Gminy Kórnik wraz z formularzem zgłoszeniowym.

źródło: https://ift.tt/NMQStp2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d