Ostatni dzwonek do zgłaszania świątecznych stoisk w Kórniku

Nim się obejrzymy, a już będą święta. W Kórniku z tej okazji odbędzie się Jarmark Świąteczny. Jak zostać jednym z wystawców?

VW_Berdychowski_400_150(1)

Urząd Miasta i Gminy w Kórniku serdecznie zaprasza lokalnych restauratorów, cukierników, rękodzielników, KGW oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą, które chciałyby zostać wystawcą na Jarmarku Świątecznym w Kórniku. Jarmark będzie świetną okazją na zaprezentowanie swoich wyrobów mieszkańcom Kórnika.

W przypadku stoisk gastronomicznych trzeba wskazać w asortymencie proponowane menu, a stoiska handlowe (rękodzieło oraz wyroby regionalne) muszą wystawić wyroby rękodzielnicze lub produkty regionalne inaczej nie zostaną one dopuszczone do sprzedaży. Do sprzedaży alkoholu trzeba wypełnić dodatkowo wniosek o zezwolenie na jednorazową sprzedaż.

Wystawca musi wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie urzędu miasta oraz wysłać go drogą mailową (bip@kornik.pl), tradycyjną pocztą lub przekazać podczas osobistej wizyty w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Kórnik. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 12 listopada. 

Opłata za stoisko wynosi 28 złotych za m2 powierzchni wystawowej i będzie pobierana podczas jarmarku przez inkasenta Wod-Kom Sp. z o.o. w każdym dniu imprezy. Natomiast przydział stoisk ustalony zostanie do 27 listopada oraz przesłany na adres mailowy wskazany w formularzu. 

Jarmark Świąteczny w Kórniku potrwa od 9 do 10 grudnia.

źródło: Urząd Miasta i Gminy Kórnik

Jarmark 2023 Zaproszenie Wystawcow
fot. Urząd Miasta i Gminy w Kórniku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *