Targowisko oficjalnie otwarte

Mimo, że targowisko funkcjonuje już od kilku tygodni, to dopiero w niedzielę, 13 sierpnia dokonano symbolicznego otwarcia tego miejsca i zorganizowano mini piknik. Nie zabrakło pyszności serwowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, które działają na terenie gminy.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Po otwarciu targowiska, pojawiało się wiele negatywnych głosów odnośnie jego funkcjonalności, braku konkretnych rozwiązań przy samej budowie. Jednak urząd miejski chcą pokazać, że słucha swoich mieszkańców postanowił zorganizować mini festyn połączony z oficjalnym „otwarciem” samego targowiska. Burmistrz Pacholski zapowiedział, że podczas tej imprezy będzie otwarty na rozmowy z każdym ze sprzedających.

Targowisko mieści się przy ulicy Wojska Polskiego i funkcjonuje w czwartki i w soboty. Padł pomysł, o czym już informowaliśmy, by rozszerzyć działalność na wybrane niedziele.

W niedzielny poranek o godzinie 9:00 dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi przez przedstawicieli władz samorządowych i lokalnych stowarzyszeń.

Po części oficjalnej, rozpoczęła się wyprzedaż garażowa, na którą chyba czekało wielu mieszkańców. Na licznych stoiskach można było znaleźć nie tylko odzież, ale również zabawki, czy rękodzieło.

Zgodnie z zapowiedziami członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Błażejewa i Skrzynek częstowały wszystkich uczestników przygotowanym śniadaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *