Robakowo gospodarzem dożynek

Już 19 sierpnia odbędą się coroczne dożynki w naszej gminie. W tym roku ich gospodarzem będzie Robakowo. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji, w tym aż dwóch koncertów!

VW_Berdychowski_400_150(1)

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 14:30 oficjalną mszą w kościele w Robakowie. Oficjalne otwarcie dożynek rozpocznie się na boisku przy szkole podstawowej, na ul. Szkolnej 3. Wówczas zostaną też wręczone nagrody dla zasłużonych rolników z naszej gminy.

W tym roku mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w dwóch koncertach. O godzinie 18:00 wystąpi legendarna Budka Suflera. A o godzinie 21:30 główna gwiazda wieczoru – zespół Komodo. Co ciekawe – niewielu zdaje sobie sprawę z faktu, że to polski zespół, który składa się z producentów muzycznych oraz DJ-ów. Od lat odnoszą wielkie sukcesy nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym. Ich remiksy znają słuchacze z różnych zakątków świata. 

Podczas dożynek wolontariusze będą zbierać również środki na leczenie dwóch osób:

– na rehabilitację mieszkańca Robakowa – Jarka Ignaszaka, który na skutek nieszczęśliwego wypadku podczas przejażdżki rowerowej doznał deficytu czterokończynowego i porażenia kończyn dolnych,
– na leczenie Agnieszki Kaźmierczak ratowniczki medycznej z Kórnika-Bnina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *