Groźne zderzenie z ciężarówką. Wypadek na DW434 koło Kórnika

Kolejny dzień i kolejny wypadek na trasie wojewódzkiej 434 Kórnik – Śrem. Tym razem zderzenie miało miejsce niemal pod samym Kórnikiem. Uczestniczyły w nim samochód osobowy oraz ciężarówka.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Przed godziną 6 rana na trasie relacji Kórnik – Śrem, na drodze wojewódzkiej 434, na obwodnicy tego miasta, doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz samochodu ciężarowego. W zderzeniu pojazdów ranna została jedna osoba podróżująca autem osobowym, która została zabrana do szpitala.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący osobówką stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą ciężarówką.

Na czas działań służb droga była zablokowana w obu kierunkach.

Zderzenie trzech aut pod Czmoniem. Jedna osoba została zabrana do szpitala

Kilka dni wcześniej, 5 lipca, również doszło do groźnie wyglądającej sytuacji na trasie do Kórnika. O czym informowaliśmy w naszych mediach społecznościowych. Wtedy wypadek miał miejsce tuż przed Czmoniem, patrząc do strony Śremu. W zderzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe, w tym jeden po wypadku zatrzymał się na boku, na środku jezdni.

To właśnie osoba z tego pojazdu została zabrana karetką pogotowia do szpitala. Przyczyną zderzenia aut była zbyt duża prędkość i niezachowanie należytej odległości pomiędzy poprzedzającymi pojazdami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *