Wystrzałowy Dzień Dziecka w Kórniku!

Jak co roku, poszczególne sołectwa organizują swoje własne obchody dnia dziecka dla mieszkańców. Jednak główna gminna impreza odbywa się na rynku, na Placu Niepodległości w Kórniku, gdzie na dzieci i ich rodziców będzie czekało sporo atrakcji. Co ważne: wiele z nich będzie darmowych!

VW_Berdychowski_400_150(1)

Tegoroczny dzień dziecka przypada w czwartek, więc gminne obchody zaplanowano na najbliższą sobotę – trzeciego czerwca.

Wśród darmowych atrakcji dzieciaki znajdą watę cukrową, popcorn, dmuchańce, ale również czekać na nich będą animatorzy, którzy przygotowali grę miejską z nagrodami. Zeszłoroczna cieszyła się sporym zainteresowaniem – zapewne nie inaczej będzie w tym roku.

Start imprezy to godzina 14:00, a finał zaplanowano na 20:00. Warto wziąć pod uwagę, że najczęściej największe tłumy pojawiają się w godzinach około 16:00 – 17:00. Jeśli nie chcemy czekać z naszymi pociechami w długich kolejkach do atrakcji – rozplanujmy sobie sensownie czas przyjazdu.

Na scenie nie zabraknie występów przedszkolaków i wielu utalentowanych grup tanecznych, jednak gwoździem programu będzie występ Oli Idkowskiej wraz z zespołem, która przeniesie nas w bajkowy świat Disneya.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *