Po raz kolejny odnowiono przystanek przy ulicy Mikołajczyka w Błażejewie

Kilka dni temu sołtys Justyna Zaremba ponownie zgłosiła potrzebę odnowienia przystanku przy ulicy Mikołajczyka w Błażejewie.

Obiekt jest cały czas narażony na dewastacje, a podobne zgłoszenia były już kierowane kilkukrotnie.

Po interwencji przystanek został odnowiony. Do informacji dołączono zdjęcia przedstawiające jego stan przed wykonaniem prac oraz po ich zakończeniu.

Sołtys Justyna Zaremba zaapelowała o poszanowanie infrastruktury publicznej i dbanie o wspólne dobro.

Avatar photo
Oprac. red.
Artykuły: 315

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *