Podział punktów z meczu Avii Kamionki z rezerwami Polonii Środa

W miniony weekend na wyjeździe Avia rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem drużyny z Kamionek były rezerwy Polonii Środa Wielkopolska wzmocnione zawodnikami pierwszego zespołu, na co dzień występującymi w 3 lidze. Padł remis.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Już na początku spotkania świetną okazję do zdobycia gola miała Avia. Faulowany w polu karnym był Ślosarz, do piłki ustawionej jedenaście metrów od bramki podszedł Kołodziej, ale trafił tylko w słupek. Była to najlepsza i jedyna klarowna sytuacja stworzona przez obie ekipy w pierwszej połowie meczu.

Druga połowa znacznie ciekawsza od pierwszej. Dobre okazje do zdobycia gola mieli zarówno gospodarze jak i goście z Kamionek. Strzały Stróżyka i Andrzejewskiego nie znalazły jednak drogi do bramki. Piłka do siatki wpadła dopiero po uderzeniu głową Kłosika, niestety sędzina linowa dopatrzyła się pozycji spalonej obrońcy Avii i gola nie uznała. Po chwili, ponownie po strzale głową trafił Kłosik, ale decyzja sędziny taka sama jak za pierwszym razem, spalony. Kwadrans przed końcem meczu czerwoną kartką ukarany został zawodnik Polonii i Aviatorzy grali z przewagą jednego zawodnika. Niestety nie byli w stanie stworzyć kolejnej okazji bramkowej i mecz zakończył się remisem 0:0.

Za tydzień Avia zagra na własnym boisku z SKP Słupca. Mecz odbędzie się w sobotę o 16:00 przy Mieczewskiej 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *