Udany start Avii Kamionki

Klub Sportowy Avia Kamionki udanie rozpoczął rozgrywki w V lidze. Podopieczni Trenera Gendery w pierwszej kolejce pokonali na wyjedzie Meblorza Swarzędz 3:1 po golach Kłosika, Andrzejewskiego i Ślosarza. Mecz drugiej kolejki zakończył się identycznym wynikiem, jednak tym razem w Kamionkach Avia pokonała drużynę Polonii Golina po golach Staszewskiego, Ślosarza i Kołodzieja.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Przed sobotnim meczem z Polonią, klub uczcił jubileusz pracy Trenera Tomasza Gendery w Avii. Dziesięcioletnia współpraca zaowocowała trzema awansami z B-klasy do A-klasy, z A-klasy do klasy okręgowej, z klasy okręgowej do V ligi.

Następny mecz Aviatorzy rozegrają na wyjedzie w Strzałkowie 26.08.2023 o godzinie 13:00 z miejscowym Polaninem, który podobnie jak Avia zgromadził do tej pory komplet sześciu punktów. 

 Warto dodać że zespół z Kamionek debiutuje na tym poziomie rozgrywkowym, a awans z klasy okręgowej Avia wywalczyła w kapitalnym stylu, nie ponosząc, żadnej porażki. Seria meczów ligowych bez porażki wynosi już czterdzieści siedem, co najlepiej pokazuje jak olbrzymi potencjał drzemie w drużynie z Kamionek. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *