Hulajnogi elektryczne wróciły do Kórnika

Od czwartku w Kórniku znów pojawiły się hulajnogi elektryczne, które możemy wynajmować na minuty. Idea sama w sobie jest przydatna – łatwo i dość tanio możemy przejechać z punku A do punktu B nie czekając na autobus, nie musieć korzystać z własnego środka transportu.

VW_Berdychowski_400_150(1)

Na ten moment strefa „parkowania”, w której użytkownicy mogą korzystać z hulajnóg (czyli jakby nie było mowa o miejscach, gdzie możemy je pozostawić na chodniku) obejmuje miejscowości:
– Kórnik,
– Biernatki,
– Mieczewo,
– Skrzynki,
– Dziećmierowo,
– Mościenica.

Pamiętajmy, by zostawiając sprzęt nie powodować niedogodności dla innych użytkowników. Wielokrotnie widzimy, że hulajnoga, czy rower w innych miastach były pozostawiane byle gdzie i byle jak powodując zagrożenie dla innych użytkowników.

Hulajnogi marki blinkee.city to pojazdy elektryczne. Użytkuje się jej jednoosobowo. Są wyposażone w światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce: elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, które pobiorą aplikacje blinkee.city i zaakceptują regulamin. Pojazd rezerwuje i uruchamia się za pomocą aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *