Magda Gessler przeprowadzi rewolucję w Kamionkach

Kilka dni temu, gwiazda TVN za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że wybiera się do Poznania, by nakręcić kolejny odcinek swojego programu. Kilka dni później opublikowała nagranie, gdzie zdradziła jaką kuchnie będzie chciała w restauracji wprowadzić: „Uczymy się robić skwarek. Pieczemy schaby, robimy żur, będzie bardzo smacznie”. Oficjalnie nie zostało jeszcze potwierdzone jaka restauracja będzie przechodzić metamorfozę, jednak wszystko wskazuje, że będzie to Fyrtel Smaków z Kamionek. Wcześniej za pośrednictwem swojej strony na Facebooku poinformowali:

Opracowujemy nowe menu wspólnie z naszym gościem, zmieni się nasza nazwa, logo i poszukujemy lokalnych dostawców, aby po świętach wrócić do was z jeszcze bardziej z********* lokalem jakiego nie ma w okolicy. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkie szczegóły poznacie w najbliższym czasie – można przeczytać we wpisie.

Po kilku dniach, udostępnili również wpis jednego z regionalnych portali informacyjnych, który sugeruje, że to właśnie u nich odbędzie się rewolucja. Dotychczas, jak sugerują komentarze na profilu restauracji, serwowano tam smaczne jedzenie. Żeby było zabawniej – klienci martwią się, żeby po rewolucji ta jakość się czasem nie obniżyła. Czy po wizycie Magdy Gessler jakość wywinduje jeszcze bardziej w górę? Jeśli tak, gmina zyska świetne miejsce spotkań, gdzie będzie można smacznie zjeść.

Emisja odcinka planowana jest na jesień.