Przegląd sparingów drużyn piłkarskich z rejonu

Pogoń Książ Wielkopolski 1:2 MTS Pawłowice

W sobotę w Gostyniu do gry przystąpili zawodnicy Pogoni Książ. Ich rywalem był występujący w Klasie Okręgowej MTS Pawłowice. Niestety mecz nie ułożył się po myśli zawodników z Książa i ponieśli porażkę w już pierwszym meczu podczas przygotowań. Jedynego gola dla zespołu Pogoni zdobył Filip Osiński po strzale zza pola karnego. Kolejny sparing za tydzień w sobotę w Pleszewie gdzie ich rywalem będzie drużyna Czarnych Dobrzyca.

Kotwica Kórnik 0:3 Unia Swarzędz

Również w sobotę do gry przystąpili zawodnicy Kotwicy. Ich rywalem była naszpikowana lokalnymi gwiazdami Unia Swarzędz, która okazała się tego dnia zdecydowanie poza zasięgiem zawodników Kotwicy. W przypadku drużyny z Kórnika warto na chwilę się zatrzymać i wspomnieć, że ich praca z juniorami przynosi efekty – Michał Patalas w ciągu tygodnia przebywał na testach w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice.

Michał Patalas w barwach Chojniczanki / foto. Chojniczanka Chojnice

Warta Śrem 6:1 NKS Niepruszewo

Zawodnicy Warty do gry z polskim Napoli (z uwagi na ich logo) przystąpili opromienieni zwycięstwem w poprzednim spotkaniu. Dla rywali był to pierwszy z zaplanowanych przez nich sparingów. Zdaniem trenera Mocka Warta zagrała bezbłędny mecz i jest niezwykle zadowolony z pracy, którą drużyna wykonuje podczas okresu przygotowawczego.

Kłos Zaniemyśl : Astra Krotoszyn

Mecz pierwotnie miał odbyć się w weekend, jednak został odwołany.